مبل آوا مبل آوا .

مبل آوا

با این اکسسوری ها خونت و جذاب کن

اکسسوری های ارزان برای جذاب تر شدن مبلمان خانه شما

یک اتاق برای اینکه زنده باشد به اکسسوری نیاز دارد. مبلمان به تنهایی نمی توانند جلوه خوبی داشته باشند، استفاده از یک صندلی، میز و غیره می توانند حال و هوای بهتری به مبلمان و خانه شما بدهند.

 

این اکسسوری ها بسته به افرادی که در آن خانه زندگی می کنند، متفاوت است. در سایت اکام این قسمت از دنیای مد نمناک اکسسوری هایی را معرفی می کنیم که هیچ خانه ای بدون آن ها کامل نیست.

 

1- کوسن

استفاده از کوسن به چند دلیل مهم است. اول راحتی است که حتی راحت ترین مبل و صندلی ها را می توان با کوسن راحت تر کرد. گاهی می خواهید چیزی پشت کمر تان بگذارید یا بالشتی برای استراحت زیر سر خود بگذارید که استفاده از دو کوسن روی مبل به راحتی شما می افزاید.

 

دلیل دوم تزیین مبل است، کوسن ها فرصتی شگفت انگیز برای فراهم آوردن رنگ ها ، بافت ها و طرح های مختلف هستند. کوسن را می توان با تغییر فصل برای تنوع تغییر داد.

 

استفاده از کوسن

دقیقا مانند کوسن ها، شال مبل نیز چندین کاربرد دارد. زمانی که سردتان است می توانید آن را روی خودتان بیاندازید و همچنین رنگ و لعابی تازه به مبلمان شما می دهد. اگر احساس می کنید مبلمان شما کسل کننده شده می توانید با استفاده از این شال ها طرح و رنگ مبل خود را تغییر دهید.

 

همچنین آن ها اکسسوری فصلی هستند. می توانید در زمستان از خز و تابستان از پارچه های سبک تر استفاده کنید. لازم نیست زیاد هزینه کنید، البته شال های با کیفیت بالا کمک زیادی به ارتقا سطح دکوراسیون شما می کند.

 

استفاده شال مبل

 

3- گل و گیاه

یک گیاه سرزنده، سبز و طبیعی چیزی است که هر خانه ای لازم دارد. گیاهان بسیار متنوع هستند و در هر نوع سبک و دکوراسیونی بسیار جذاب به نظر می رسند. شما فقط باید گیاه مورد علاقه خود را پیدا کنید. اگر می توانید به طور مرتب هزینه کنید، گل های تازه فوق العاده هستند.

 

گل ها، زندگی را در یک اتاق دمیده و روی میز های عسلی خیره کننده به نظر می رسند. نکته دیگر اینکه لازم نیست حتما رنگ گل ها و مبلمان شما با هم ست شوند. شما می توانید گل ها را از هر رنگی به هر اتاقی اضافه کنید و تقریبا همیشه عالی به نظر می رسند.

 

دیزاین نشیمن خانه

 

4- شمع

هیچ چیز مانند شمع حالت آرامش بخش ایجاد نمی کند. شمع به اتاق شما احساس دنج، جذابیت و صمیمیت بیشتری می دهد بنابراین همیشه مهم است که چند عدد شمع تزیینی در اتاق خود داشته باشید.

 

این شمع ها روی میز عسلی عالی به نظر می رسند اما مراقب باشید کسی به آنها تکیه ندهد. از به نمایش گذاشتن شمع ها و جا شمعی ها نترسید و می توانید آن ها را متناسب با فصل هم تغییر دهید.

 

اکسسوری جلو مبلی

 

5- استفاده از وسایل شخصی به صورت دکوری

بهترین چیزی که در کنار مبلمان می توانید بگذارید لوازمی است که برای شما و خانواده تان معنادار باشد. این می تواند یک قطعه هنری یا عکس باشد. این وسیله ای نیست که در هر فروشگاهی پیدا شود که قطعا منزل شما را منحصر به فرد می کند. بدون این جزییات، اتاق سرد و بی روح خواهد شد.

 

6- فرش

فرش با بافت نرمی که دارد، در زیر پاهایتان احساس خوبی القا می کند و همچنین فضای اتاق را زیبا جلوه می دهد. زیبایی فرش می تواند مهمان های شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد و به اتاق گرمای خاصی خواهد بخشید. خرید یک فرش جدید یا جابجا کردن فرش های متنوعی که در منزل دارید میتواند نمای بهتری به فضای نشینمن خانه تان بدهد.

 

فرش و مبل

 

7- میز قهوه خوری

حتی اگر میز قهوه خوری یک مورد اضافی به نظر بیاید و سایر لوازم مهم تر از آن در اولویت باشند، اما این جزییات است که تمام قطعات دیگر را به هم نزدیک می کند و فضای اتاق را کامل خواهد کرد.

 

8- پاف مراکشی

یک چیز کوچک مانند سینی می تواند بسیار کاربردی و زیبا باشد. می توانید آن را روی میز قهوه خوری خود بگذارید و وسایل تزیینی و مورد نیاز خود را روی آن قرار دهید و زیباییش را دو چندان کنید.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۴۰۲ساعت: ۰۵:۳۵:۰۹ توسط:رابعه حکیمی موضوع: نظرات (0)